top of page

Festival Komitesi

image3.jpeg

İpek Yılmaz

  • Instagram

Uzun yıllar uluslararası temsilcilik yaptım. İşimle beraber yürüttüğüm yoga ve Ayurveda çalışmalarıma şimdi tam zamanlı devam etmekteyim. Ayurvedik beslenme, yaşam ve Ayuryoga üzerine danışmanlık vermekteyim. Türkiye’nin ilk Ayurveda Festivalinin fikir annesi olarak harika bir ekiple yola çıkmanın heyecanını yaşıyorum. Organizasyon ve sponsorlarla ilgileniyorum. 5 Kasım’da "Hepimizin Festivali"nde buluşmak dileğiyle.

F1B158E3-5C32-49DD-AC42-755A89ABB447.JPG

Ekin İlyasoğlu

  • Instagram

Dünyanın önde gelen reklam teknolojilerinin Türkiye satış ve servis operasyonlarını yönetirken, aile dizimi, yoga, meditasyon ve Ayurvedik yaşam temelli koçluk ve eğitimler veriyorum. Türkiye’nin ilk dijital reklamcılık platformu IAB kurucu ve Yönetim Kurulu üyesiyim. Aynı zamanda lisanslı yelken yarışçısıyım. Şimdi, Türkiye’deki ilk Ayurveda Festivali’ni düzenlemekten dolayı çok heyecanlıyım. Ben, genel koordinasyondan sorumlu olarak, kurumsallaşma ve markalaşma sürecine bakıyorum, 5 Kasım’da Borum’da görüşmek üzere!

image2.jpeg

İrem Meriç

  • Instagram

Ayurveda ve Yogaya merak salarak; iyi olma halini, bir sağlıkçı olarak hem mesleğimde uyguluyorum, hem de birbirine harmanladığım çeşitli programlarla danışmanlık veriyorum. Aynı zamanda beslenme ve gıda konusunda sağlık ve lezzet unsurlarını birlikte işleyerek glutensiz ve bitkisel mutfak çalışmalarıma  profesyonel olarak devam ediyorum. Türkiye’nin ilk Ayurveda Festivalini düzenleyen bu muhteşem ekipte ben, sürdürülebilir, etik, doğal marka işbirlikleri için çalışıyorum. 5 Kasım’ da ki ilk buluşmamızı heyecanla bekliyorum.

IMG_2096.jpg

Nataliya Altın

  • Instagram

Türkiye’de  doğal içerikli ilk Ayurvedik bakım ürünleri yapan Ayushi Ayurvedic Formula markasının kurucusuyum. Profesyonel otelcilik kariyerimi 2018 yılında geride bırakmamın ardından Hindistan ve Rusya’da aldığım “Ayurvedik Kozmetoloji” eğitimleri sonrasında Ayurvedik bakım ve güzellik ürünleri tasarlamaktayım. Ek olarak blogumda Ayurveda ve bütünsel güzellik temasına yönelik içerikler hazırlıyorum. Şimdi, Türkiye’deki ilk Ayurveda Festivali’nin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Festivalde iletişim ve koordinasyonu sağlıyorum.  5 Kasım’da Bodrum’da görüşmek üzere!

WhatsApp Image 2022-07-25 at 11.06.20.jpeg

Sena Tuvanç

  • Instagram

Dijital dünyada beslenme danışmanlığı üzerine kurduğum markamı ve ekibimi yönetiyorum. Bununla beraber Ayurveda, bağırsak sağlığı ve kurumsal danışmanlık  üzerine yoğunlaştığım konular. Türkiye’nin ilk Ayurvedik kafesini kurup başarılı bir şekilde işlettim. Şimdi ise Türkiye’deki ilk Ayurveda Festivali’ini düzenleyen harika bir ekiple beraber çalışıyorum. Ben bu festivalde ağırlıklı olarak, kurumsallık – marka ve sosyal medya süreci ile ilgileniyorum. 5 Kasım’da Bodrum’da sizi karşılamak için heyecanla bekliyorum!

ulli.jpg

Kıymetli Destekleyenimiz

Ulli Allmendinger

Türkiye'nin ilk Ayurveda Festivali'ni düzenlemek üzere çıktığımız bu yolda bizden desteklerini esirgemeyen sevgili Ulli'ye teşekkürlerimizi sunarız. 

Destekleyenler

bottom of page