top of page
F1B158E3-5C32-49DD-AC42-755A89ABB447.JPG

Ekin İlyasoğlu

Genel Müdür, Logaritma İnternet ve BT A.Ş.
ekinilyasoglu@logaritma.com.tr

Ben Marmara Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler oludum. 1995’te İngiltere’de yüksek lisansımı yaparken düzenli sporun yanında düzenli yoga yapmaya başladım. Okurken hep çalıştım, profesyonel hayatımı çok seviyorum. 1991 yılında ilk adım attığım  kreatif reklam ajansından beri, siyasi-sosyal araştırmalar, gazetecilik, habercilik, TV yayıncılığı, reklamcılık, internet yayıncılığı ve son olarak da reklam teknolojileri satış ve servisi veren, global temsilciliklere sahip olan kurucu ortağı olduğum şirketimde satış ve servisten sorumlu genel müdür olarak çalışıyorum.


2000 yılından itibaren ayurvedik yaşam, yoga, nefes, meditasyon ve aile dizimi hayatımın merkezinde yer almaya başladı. Yoga Alliance RYT, International Coaching Federation, Ayurvedik Yaşam Danışmanlık Serifikaları, Oxford Mindfulness Center’dan Mindfulness Koçluk, Mindfulness for Depression, MBCT programlarını tamamladım. İçsel yolculuğumu destekleyen eğitimler almaya devam ederken, yol boyunca Zeynep Aksoy, Rumen Anand Yankulov, Shavasti (John L. Payne), Svagito Liebermeister ve Devani Dilek Yıldız Işık tarafından verilen eğitmenlik eğitimlerinde, inziva ve çalışmalarında düzenli asistanlıklar yapıyorum.

2016 yılında bireysel seanslarım, meditasyon, yoga ve aile dizimi çalışmalarına alan tutmak amacı ile Özgür Studyo’yu kurdum. Halen bireysel danışmanlıklar, yoga ve meditasyon bireysel ve grup dersleri ile Mindfulness ve Ayurvedik Yaşam eğitim ve danışmanlıkları vermeye devam ediyorum. 

bottom of page